برگزاری جشن دهه امامت و ولایت و عید غدیر در زندان‌های استان سمنان

شادی و سرور مددجویان زندان‌های استان سمنان در جشن عید سعید غدیر خم

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، جشن عید سعید غدیر و دهه امامت و ولایت در تمامی زندان‌های استان سمنان با حضور گسترده مددجویان و کارکنان برگزار شد.

جشن برزگ غدیر در زندان سمنان

در مراسم زندان سمنان که با حضور گسترده مددجویان همراه بود، برنامه دف‌نوازی و مولودی‌خوانی در وصف مولای متقیان امام علی (ع) توسط گروه «عاشقان مولا» به اجرا درآمد و مددجویان با نوای شادی این گروه همراهی کردند.

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام خرم طی سخنانی با بیان ویژگی‌های حضرت علی (ع) به‌ویژه عدل و انصاف، ایشان را یک الگوی کامل برای تمام آزادگان جهان دانست.

در این جشن پس از اجرای برنامه‌های شاد و پذیرایی با شربت و شیرینی و میوه، به مددجویان سید و شرکت‌کنندگانی که با نام مقدس علی در مراسم حضور داشتند هدایایی اهدا گردید.

جشن عید سعید غدیر در زندان شاهرود

به‌مناسبت عید سعید غدیر خم عید امامت و ولایت مجلس جشن و سروری در زندان شاهرود و در جمع مددجویان فرهنگی برگزار شد.

در این مراسم که حجت الاسلام قدرتی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های استان سمنان، معینیان مسئول حفاظت و اطلاعات اداره کل و ایرج میرزایی رئیس زندان شاهرود نیز حضور داشتند مراسم جشن و سرور همراه با پذیرائی با شیرینی برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام قدرتی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های استان در سخنانی واقعه عظیم غدیر خم را تبیین نمود.

مراسم جشن زندان شاهرود با دعوت از گروه سرود و موزیک و ایجاد لحظات شاد و مفرحی برای زندانیان ادامه یافت.

جشن غدیر خم در اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان

در جشن باشکوه عید غدیر خم در اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان که با حضور سرپرست، کارکنان و سربازان اردوگاه و جمعی از مددجویان در سالن ورزشی این مرکز برگزار شده بود، حاضران به شادی و سرور پرداختند.

مولودی‌خوانی توسط دو تن از مداحان شهرستان و سخنرانی حجت‌السلام والمسلمین جلیلی، پذیرایی و اقامه نماز جماعت از جمله برنامه‌های مراسم جشن اردوگاه حرفه‌آموزی بود.

جشن عید غدیر در زندان دامغان

در زندان دامغان نیز به‌مناسبت عید سعید غدیر خم، جشن با شکوهی برگزار شد.

در این مراسم برنامه مدیحه سرائی توسط مداح اعزامی از مشهد الرضا به اجرا درآمد و در ادامه مراسم جشن و پایکوبی همراه با گروه خوانندگان محلی برگزار شد.

در ادامه مراسم، حجت الاسلام سلمانیان مسئول فرهنگی زندان دامغان به سخنرانی پریامون شخصیت والای مولای متقیان (ع) و عید سعید غدیر خم پرداخت و در پایان از حضار بصرف میوه و شیرینی پذیرایی گردید.

جشن ولایت در زندان گرمسار

به مناسبت دهه امامت ولایت و عید سعید غدیر مراسم جشنی با دعوت از گروه موسیقی در زندان گرمسار برگزار شد.

این مراسم شامل برنامه‌های متنوع و شاد از جمله مولودی خوانی، اجرای موسیقی و نمایش طنز در جمع مددجویان، سخنرانی و پذیرایی با شیرینی  و شربت بود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize