اخبار کوتاه

جلسه پدافند غیرعامل زندان‌های استان سمنان با حضور مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری برگزار شد

جلسه پدافند غیرعامل زندان‌های استان سمنان با حضور مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری برگزار شد

جلسه پدافند غیرعامل زندان‌های استان سمنان با هدف تبیین و بازخوانی ضوابط و مقررات مربوط به پدافند غیرعامل، با حضور محمود باهنر مدیرکل زندان‌های استان، ایرج کارخایی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و برخی از مسئولان دو دستگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، محمود باهنر مدیرکل زندان‌های استان سمنان در این نشست با اشاره به اهمیت و ضرورت پدافند غیرعامل تاکید کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی و اجرای رزمایش برای کسب آمادگی بیشتر در برنامه‌های مستمر کمیته پدافند غیرعامل اداره کل زندان‌ها قرار دارد.

در بخش دیگری از این جلسه، ایرج کارخایی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان در سخنانی یکی از دستگاه‌های مهم از منظر پدافند غیرعامل را زندان‌ها برشمرد و گفت: اجرای الزامات و ملاحظات پدافند غیرعامل، ضریب امنیتی زندان‌ها را بالا خواهد برد.

در پایان این جلسه که با حضور باهنر مدیرکل زندانهای استان، کارخایی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری، حجت‌الاسلام قدرتی معاون اصلاح و تربیت، کهربایی معاون اداری و مالی، سرهنگ سلطانیان فرمانده یگان حفاظت و رؤسای زندان سمنان و اردوگاه حرفه‌آموزی و برخی از رؤسای ستادی اداره کل زندان‌های استان برگزار شد، مصوباتی به تصویب حاضران رسید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize