اخبار کوتاه

دیدار مدیرکل زندان‌های استان سمنان با خانواده شهدای منتسب به کارکنان زندان شاهرود

دیدار مدیرکل زندان‌های استان سمنان با خانواده شهدای منتسب به کارکنان زندان شاهرود

مدیرکل زندان‌های استان سمنان به همراه رییس و مسئولین زندان شاهرود به مناسبت ایام سوگواری سیدالشهداء با فرزند شهید والامقام علی اصغر اشرفی، از صبر و استقامت این خانواده تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، به مناسبت فرارسیدن محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر، محمود باهنر مدیرکل زندان‌های استان سمنان و جمعی از مسئولان زندان شاهرود با حضور در منزل مسکونی خانم اشرفی از کارکنان زندان شاهرود و فرزند شهید والامقام علی اصغر اشرفی، خاطره شهید والامقام این بیت را گرامی داشتند.

در این دیدار محمود باهنر مدیر کل زندان‌های استان با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران با بیان اینکه آرامش و امنیت کشور مدیون رشادت و دلاوری‌های شهدای گران‌قدر است گفت: خانواده‌های شهدا با صبر و استقامت خود به ما درس دادند.

باهنر با قدردانی از خانواده معظم شهید اشرفی گفت: احترام به خانواده شهدا وظیفه همه مسئولین است و عزت و اقتدار مملکت اسلامی ایران مدیون صبر و استقامت خانواده معظم شهدای والامقام است.

شهید علی اصغر اشرفی در مهر ماه ۱۳۲۷ در قلعه آقاعبدا… شاهرود چشم به جهان گشود. این شهید بزرگوار در ۲۵ دی ۱۳۶۵، در منطقه هفت تپه آسمانی شد و بر خوان «عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ» مهمان گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize