اخبار کوتاه

کسب عنوان برتر اداره کل زندان‌های استان سمنان در جشنواره شهید رجایی

کسب عنوان برتر اداره کل زندان‌های استان سمنان در جشنواره شهید رجایی

اداره کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان سمنان در جشنواره شهید رجایی در بخش شاخص‌های اختصاصی به عنوان اداره برتر معرفی و تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، جشنواره شهید رجایی استان سمنان با حضور مسؤولان در سالن یادگار امام استانداری برگزار شد و از اداره کل زندان‌های استان سمنان به همراه دیگر دستگاه‌های‌ اجرایی برتر در این جشنواره تجلیل به عمل آمد.

اداره کل زندان‌های استان سمنان با کسب رتبه برتر در «بیشترین رشد شاخص‌های اختصاصی نسبت به سال قبل جشنواره شهید رجایی استان» مورد تقدیر قرار گرفت و لوح تقدیر و تندیس جشنواره به محمود باهنر مدیر کل زندان‌های استان سمنان اهدا شد.

در این آیین با حضور سیدشهاب‌الدین‌ چاوشی استاندار سمنان، احمد همتی نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار، مالکی رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و دانایی فرماندار سمنان، از مدیران ۲۰ دستگاه اجرایی برتر در جشنواره شهید رجایی تقدیر شد.

دستگاه‌های اجرایی در این جشنواره در شاخص‌های عمومی و تخصصی در ۱۲ مرحله در فرآیندهای مختلف مورد ارزیابی قرار گرفتند.

در بخشی از این لوح تقدیر، سیدشهاب‌الدین‌ چاوشی استاندار سمنان خطاب به محمود باهنر مدیر کل زندان‌های استان سمنان آورده است:

«جشنواره شهید رجایی با هدف ایجاد فضای رقابتی و فرصتی برای معرفی و تجلیل از الگوهای برتر در مسیر نهادینه کردن فرهنگ ارتقاء و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی و توسعه و تحول در نظام اداری انجام می‌پذیرد. در سال حمایت از کالای ایرانی از همت و تلاش ارزنده جنابعالی و تمام کارکنان محترم آن دستگاه در راستای توسعه و اعتلای کشور و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی استان سمنان، تشکر و قدردانی می‌نمایم.»

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize