همایش بزرگ نمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) با حضور کارکنان زندان‌ها برگزار شد

همایش بزرگ نمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص) با حضور ۵ هزار نفر از بسیجیان شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مصلی بزرگ شهرستان سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، این رزمایش با هدف نمایش انسجام و اقتدار بسیج با حضور بسیجیان نواحی محتلف استان از جمله کارکنان بسیجی زندان‌های استان سمنان برگزار شد.

سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در این همایش خطاب به بسیجیان حاضر گفت: این تجمع بزرگ چند هزار نفری امروز شما و دیگر بسیجیان در سراسر، پاسخ قاطعی به دشمنان انقلاب اسلامی است و در عین حال پیامی برای ملت عزیز ما دارد و آن اینکه بسیج و بسیجی جان بر کف همچنان که در جبهه اقتصادی، محرومیت‌زدایی و امداد رسانی و مردم یاری حضور فعال و صددرصدی دارند همچنان آمادگی خودشان را در برابر دشمنان نیز حفظ می‌کنند.

نیروهای حاضر در این همایش بزرگ که علاوه بر سمنان، در شهرستان‌های گرمسار، آرادان، شاهرود و دامغان نیز برگزار شد، بسیجیانی از گردان‌های بیت المقدس، امام علی، فاتحین، کوثر حوزه‌های مقاومت بسیج خواهران و بسیجیان اقشار ادارات، دانش آموزی، اصناف، کارگری و پیکسوتان بودند و همچنین گروه های جهادی، نیروهای یگان ویژه تیپ ۱۲ قائم (عج) سمنان و نیروهای پرسنل کادر سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان حضور داشتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize