اخبار کوتاه

با حضور مدیرکل زندان‌های استان سمنان صورت گرفت: دیدار چهره به چهره رئیس و قضات دادگستری مرکز استان با زندانیان

با حضور مدیرکل زندان‌های استان صورت گرفت: دیدار چهره به چهره رئیس دادگستری و قضات دادگاه‌های مرکز استان با مددجویان زندان سمنان

رئیس دادگستری و قضات دادگاه‌های عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان به همراه مدیرکل زندان‌های استان در زندان سمنان حضور یافتند و به صورت چهره به چهره با مددجویان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، حجت‌الاسلام محمدقاسم عین‌الکمال رئیس دادگاه‌های عمومی و انقلاب مرکز استان به همراه رؤسای شعب کیفری و حقوقی و قاضی شورای حل اختلاف شهرستان سمنان با حضور در زندان به بررسی مسائل مرتبط با پرونده‌های قضایی مددجویان پرداختند.

در این بازدید که با حضور محمود باهنر مدیرکل زندان‌های استان انجام گرفت، قضات از طریق دیدار مستقیم با مددجویان به استماع اظهارات آنان پرداختند و سوالات و درخواست‌های آنان را در خصوص پرونده‌های قضایی را پاسخ گفته و مورد رسیدگی قرار دادند.

محمود باهنر مدیرکل زندان‌های استان سمنان در این بازدید از مراجع قضایی شهرستان سمنان به خاطر تعامل با مسئولان زندان‌ و اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است قضات دادگاه‌های عمومی و انقلاب مرکز استان در چهارشنبه اول هر ماه به صورت گروهی در زندان مرکزی سمنان حضور یافته و در دیدار چهره به چهره با مددجویان مشکلات آنان را مورد رسیدگی قرار می‌دهند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize