اخبار کوتاه

سفر یک روزه مدیر کل زندانهای استان سمنان به زندان شاهرود

 

در راستای بازدید های میدانی و نوبه ای، مدیر کل زندانهای استان سمنان به اتفاق اعضای کارگروه اجرایی دستورالعمل ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری وهمچنین کمیته امنیتی اداره کل زندانهای استان با اهدافی از قبل تعیین شده سفر یک روزه به شهرستان شاهرود داشتند.

در این سفر مدیر کل زندانها بهمراه هیأت همراه با حضور در منزل کارمند خانم تنهایی که متاسفانه از بیماری رنج می برد ، دیدار وضمن اعطای لوح بازنشستگی ایشان از خدمات نامبرده تقدیر بعمل آوردند و از خداوند تبارک وتعالی برای ایشان آرزوی شفای عاجل نمودند  .

در برنامه دوم سفر باهنر مدیر کل زندانها با حضور در آسایشگاه سربازان وظیفه زندان شاهرود و بازدید از خدمات آسایشگاهی ورفاهی سربازان و صدور دستورات لازم ،از دو تن از کارکنان ساعی وکاشف موادمخدر آقایان سروان محمدی و پاسیار منظمی تقدیر بعمل آوردند ، ایشان در این برنامه ، هوشیاری کامل نیروهای یگان حفاظت زندانها را متذکر شدند.

در برنامه سوم سفر، ایشان ضمن ملاقات با گروهی از زندانیان به مشکلات آنان رسیدگی و در جلسه نهایی کارگروه ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری ،موانع و مشکلات قضایی زندانیان شاهرود مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مصوبات آن به مسئولان جهت اجرا ابلاغ گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize