اخبار کوتاه

اداره کل زندان‌های استان سمنان برای دهمین سال پیاپی به‌عنوان دستگاه برتر در ترویج فرهنگ نماز مورد تقدیر قرار گرفت

 

اجلاس استانی نماز با حضور قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور و نماینده ولی فقیه در استان سمنان برگزار و از دستگاه‌های برتر در ترویج فرهنگ نماز در استان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، در این اجلاس که مدیران کل، روحانیون و نیز دبیران شورای اقامه نماز ادارات کل استان سمنان حضور داشتند از دستگاه های برتر در ترویج فرهنگ نماز از جمله اداره کل زندانهای استان سمنان تجلیل شد.

در این مراسم، محمود باهنر مدیر کل و رئیس شورای اقامه نماز زندان‌های سمنان به عنوان فعال عرصه نماز و یکی از دستگاه‌های شایسته تقدیر ویژه در اجرای برنامه‌های ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز مورد تقدیر قرار گرفت.

ستاد اقامه نماز استان سمنان با تقدیم لوح تقدیر از تلاش‌ها و اهتمام مدیر کل و کارکنان زندان‌های استان در امر نماز قدردانی کرد. در بخشی از این لوح تقدیر که به امضای آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان و علیرضا آشناگر استاندار سمنان رسیده، آمده است:

«به پاس خدمات مشتاقانه آن مدیریت و اعضای محترم شورای اقامه نماز آن سازمان در امر ترویج و توسعه فرهنگ نماز و محقق نمودن اهداف و برنامه های ابلاغی سال ۱۳۹۶ مراتب تقدیر و تشکر صمیمانه خویش را تقدیم می داریم. امید آنکه از موفقیت حاصله بهره گیریم و این نماد مقدس پرستش (نماز) را از مرحله زبان و بیان به تواضع و تعظیم عملی مبدل سازیم و با علم و شناخت استمرار بخشیم و با عشق و امید، عمیق و پایدار سازیم.»

گفتنی است اداره کل زندان‌های استان سمنان به خاطر کسب رتبه ویژه در امر ترویج و توسعه فرهنگ نماز در سال ۱۳۹۶، برای دهمین سال پیاپی مورد تقدیر ستاد اقامه نماز استان قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.