اخبار کوتاه

دیدار مدیر کل زندانهای استان سمنان با خانواده شهدای منتسب به کارکنان زندانهای استان سمنان

 

محمود باهنر مدیر کل زندانهای استان به همراه حجت الاسلام والمسلمین قدرتی معاون سلامت واصلاح وتربیت و شهرام قیومی فرمانده پایگاه بسیج سید الشهداء اداره کل زندانهای استان سمنان با حضور در منزل خانواده شهید اکبری با آنها دیدارکردند.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان باهنر مدیر کل زندانهای استان در این دیدار ضمن تجلیل از مقام شهید و شهادت فداکاری وایثار را از بارزترین صفات شهدا دانست و افزود : عزت و افتخاری است که در کنار یادگاران این عزیزان هستیم وباید گفت هرآنچه را که داریم از خون این عزیزان است چرا که با اخلاص و بر کف نهادن جان خویش آرامش وامنیت این نظام را تامین کردند.

باهنر در ادامه با اشاره به عزت وافتخاری که خون شهیدان برای انقلاب ما به ارمغان آورده است افزود:برمااست که با حفظ ارزشهای گرانبهای این نظام پاسدار خون آنان باشیم.

در پایان با بیان خاطراتی چند از سوی همسر این شهید بزرگوار یادش را گرامی داشته و به رسم یادبود با تقدیم هدیه ای به پاس قدردانی از صبر ومقاومت خانواده شهید نوروز علی اکبری قدردانی بعمل آمد.

شهید نوروز علی اکبری در مرداد ماه ۱۳۶۷ در عملیات مرصاد در نبرد علیه منافقین در منطقه اسلام آباد غرب آسمانی شد و به درجه رفیع شهادت نائل آمد ، پیکر پاک این شهید در گلزار شهدای روستای خیر آباد به خاک سپرده شده است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.