اخبار کوتاه

مراسم تودیع فرمانده بسیج سید الشهداء(ع) اداره کل زندانهای استان سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان جلسه تکریم فرمانده پایگاه بسیج سید الشهداء(ع) زندانهای استان سمنان با حضور محمود باهنر مدیرکل،حجت الاسلام والمسلمین قدرتی معاون سلامت واصلاح وتربیت ،سرهنگ سلطانیان فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان سمنان برگزار شد.

در این مراسم که اعضای شورای بسیج و جمعی از رؤسای ادارات ستادی اداره کل زندانها حضورداشتند باهنر مدیر کل زندانهای استان سمنان  ضمن گرامیداشت هفته وحدت و بسیج اظهار داشت یکی از وظایف مهم بسیج در طول دورانهای مختلف انقلاب حفظ وحراست از انقلاب و دستاوردهای آن در  عرصه های مختلف است و با توجه به شرایط کنونی کشور این نیروی مردمی ماموریتهای مهمی در زمینه حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور دارد.

وی به توطئه های بیشمار دشمن علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد وگفت : دشمن با همه ابزارهای خود علیه این انقلاب وارد عمل شده و بسیج وتفکر بسیجی به عنوان سدی عظیم در مقابل آن ایستاده و از دستاوردهای انقلاب دفاع می کند .

باهنر در پایان ضمن تشکر از زحمات چندین ساله جواد مقیمی فرمانده سابق پایگاه بسیج سید الشهداء(ع) اداره کل از همه کسانی که وی را در مدت تصدی این پست یاری نمودند تشکر کرد.

لازم بذکر است جواد مقیمی اخیراً به افتخار بازنشستگی نائل آمده است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.