اخبار کوتاه

کارکنان زندان‌های استان سمنان همگام با مردم در راهپیمایی یوم الله ۹ دی شرکت کردند

مدیر کل، مسئولان، کارکنان و سربازان وظیفه زندان‌های استان همگام با مردم دیندار، ولایتمدار و انقلابی سمنان امروز به خیابان آمدند و با تأسی از ولایت فقیه ودر حمایت از ستون محکم خیمه نظام وانقلاب اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت شرکت کرده وبار دیگر توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی کردند .

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، مردم شهرستان‌های مختلف استان همراه با سایر نقاط کشور در  این راهپیمایی شرکت کردند تا یک‌بار دیگر پشتیبانی خود را از ولایت‌فقیه و نظام اسلامی به منصه ظهور برسانند.

اقشار مختلف مردم دیندار و ولایتمدار استان سمنان از پیر و جوان گرفته تا زن و مرد، خانواده‌های شهدا، ایثارگران، دانشجویان، روحانیون و غیره همه امروز آمدند تا بصیرت خود را به دشمن نشان دهند و با سردادن شعارهایی چون «مرگ بر فتنه‌گر» نفرت خود را از آشوبگران و حامیان آنان به‌ویژه استکبار جهانی، صهیونیست های غاصب و آل سعود نشان دادند.

کارکنان زندان‌های استان سمنان همگام با سایر اقشار مردم استان با حضور در این راهپیمایی بصیرت خود را به جهانیان و به‌ویژه دشمنان انقلاب اسلامی نشان دادند و یک‌صدا فریاد زدند هرگز اجازه نفوذ دشمن را به کشور خود نخواهند داد و همیشه مدافع آرمان‌های انقلاب، شهدا و امام شهدا و همچنین مقام معظم رهبری هستند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.