اخبار کوتاه

برگزاری مراسم شکرانه حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در زندانهای استان سمنان

مراسم قرائت زیارت عاشورا و سخنرانی به شکرانه حضور گسترده مردم شریف ایران در راه پیمایی ۲۲ بهمن در نمازخانه اداره کل زندانهای استان سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، به شکرانه حضور گسترده و سرافرازانه و دشمن شکن مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، مراسم قرائت زیارت عاشورا و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حسینعلی قدرتی با حضور مدیر کل و کارکنان ستادی و زندانهای سمنان و اردوگاه حرفه آموزی برگزار گردید.

حجت الاسلام قدرتی معاون اصلاح و تربیت زندانهای سمنان در سخنانی به بیان امتیازها و تفاوتهای انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلابها در دنیا پرداخت و نقطه عطف و دلیل استمرار آن را حضور مردم به ویژه جوانان در تمامی عرصه ها و دفاع جانانه آنان از آرمانهای انقلاب و نیز رهبری حکیمانه امام بزرگوار و مقام معظم رهبری دانست.

وی در ادامه با اشاره به بیانیه مهم و راهبردی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) که به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی انتشار یافته، به تبیین برخی از بندهای آن پرداخت.

در پایان مراسم پاسیار پریمی از کارکنان ساعی زندان مرکزی سمنان بااهدای هدیه ای توسط مدیر کل زندانهای استان مورد تقدیر قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.