اخبار کوتاه

تأکید مدیر کل زندانهای استان در تسریع احداث وبهره برداری پروژه های ندامتگاه سمنان ودامغان

محمود باهنر مدیر کل زندانهای استان سمنان در دیدار با آیت الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان که با حضور علیرضا آشناگر استاندار سمنان و معاونین وی برگزار شد  مجدداً بر لزوم حمایت مسئولان استانی از زندانیان آزاد شده مشمول عفو مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) تاکید کرد.

وی با اشاره به رتبه اول استان سمنان در کشور از لحاظ بیشترین تعداد مشمولین عفو نسبت به کل محکومین خاطرنشان کرد: اشتغال بکار زندانیان آزاد شده از زندانها مهمترین نیاز این افراد می باشد.

باهنر همچنین با قدردانی از استاندار سمنان به خاطر صدور دستور به دستگاه های اجرایی به منظور انجام اقدامات حمایتی و کمک به زندانیان آزاد شده مشمول عفو و خانواده آنان اظهار کرد: استاندار محترم و همکاران ایشان در برگزاری جشن رافت و رحمت ویژه زندانیان آزاد شده مشمول عفو که با حضور خانواده آنان در محل آستان مقدس امام زاده یحیی (ع) سمنان برگزار شد نیز همکاری شایسته ای داشتند که بر خود لازم می دانم از این عزیزان و تمامی دستگاه های مشارکت کننده در برگزاری این جشن سپاسگزاری کنم.

مدیر کل زندانهای استان سمنان در ادامه با تاکید بر ضرورت تسریع در روند تکمیل و ساخت پروژه های عمرانی ندامتگاه سمنان و دامغان، خواستار کمک به افزایش اعتبارات زندانهای استان  با توجه به کسری اعتبارات شد.

گفتنی است در این دیدار، آشناگر استاندار سمنان، جمعی از معاونین استاندار و حجت الاسلام حسینعلی قدرتی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان نیز حضور داشتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.