اخبار کوتاه

حضور مدیر کل زندانهای استان در مراسم روز پاسدار

محمود باهنر مدیر کل زندانهای استان و معاونین ورؤسای زندانهای استان در معیت نماینده محترم ولی فقیه در استان حضرت آیت الله شاهچراغی در مراسم حمایت از پاسداران انقلاب اسلامی که در سپاه قائم آل محمد (عج) برگزار شد شرکت کردند

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : آیت‌الله سید محمد شاهچراغی  در دیدار با فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان و جمعی از پاسداران استان سمنان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: امام صادق(ع) ایمان مستحکم و بصیرتی ژرف، جهاد در راه خدا، همراهی برادر بزرگوارش امام حسین(ع) و ولایت‌مداری در شرایط سخت را از ویژگی‌های شاخص حضرت ابوالفضل العباس(ع) عموی بزرگوارش عنوان کرده است.

وی افزود: همان‌طوری که امام صادق(ع) به عموی بزرگوارش افتخار می‌کند؛ ملت ایران به وجود پاسداران عزیز افتخار می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان بیان کرد: پاسداران مصداق این آیه شریفه هستند که «کسانی که ایمان‌ دارند و عمل صالح دارند، خداوند مودت و محبت آنها را در دل مردم قرار می‌دهد».

نماینده ولی فقیه تصریح کرد: می‌توان ادعا کرد که دولت و ملت ایران باید به وجود پاسداران افتخار کنند و این محبت الهی و خدایی است و در آن احدی نمی‌تواند خلل ایجاد کند.

وی به فتنه‌انگیزی‌های دشمنان نظام از بدو پیروزی انقلاب اشاره کرد و گفت: آمریکا می‌خواست شر برساند؛ اما زهی خیال باطل که با تروریسم خواندن سپاه، در حقیقت گور خودش را کند و سپاه که نام و عزت جهانی داشت را جهانی‌تر کرد و سپاه که بزرگ بود، بزرگ‌تر کرد.

وی با بیان اینکه ما به وجود سپاه و پاسداران افتخار می‌کنیم گفت: خداوند نگاه‌دار مؤمنان و خدمت‌گذاران به نظام است.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان پاسداران را فرزندان معنوی اباعبدالله الحسین(ع) دانست و گفت: ما خود را پاسدار و حامی سپاه و پاسداران می‌دانیم و دشمنان بدانند پشتیبان سپاه ،قوی است.

در پایان شرکت کنندگان با شعار مرگ برآمریکا تنفر خود را از اقدام احمقانه رئیس جمهور آمریکا اعلام و حمایت خود را از سپاه قهرمان اعلام نمودند

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.