اخبار کوتاه

مدیر کل زندانهای استان سمنان خبر داد : ارتقای خدمات توانمندسازی شغلی خانواده زندانیان در سال رونق تولید

جلسه هیأت مدیره انجمن حمایت زندانیان شهرستان سمنان با حضور آسیابی دادستان مرکز استان ، باهنر مدیر کل زندانها  ، فدوی رئیس زندان سمنان و اعضای معتمد انجمن آقایان رضوی،معماری ، قدرتی  در محل دفتر انجمن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان : در این جلسه که با هدف تعیین مدیرعامل جدید انجمن حمایت زندانیان سمنان بصورت فوق العاده برگزار شد ، اعضای حاضر بر اجرای طرح های حمایتی از خانواده های زندانیان تاکید کردند.

محمود باهنر مدیر کل زندانهای استان در این جلسه ضمن تقدیر از اقدامات و خدمات یاورانه انجمن حمایت زندانیان در سال گذشته گفت شناسایی کامل خانواده های زندانیان و شناخت دقیق مشکلات آنان و اجرای طرح های حمایتی بصورت کامل و کارشناسی شده برای آنان یکی از اقدامات مهم انجمن در سال رونق تولید خواهد بود .

وی با اشاره به اجرای برخی از طرح های حمایتی سال گذشته تأکید کرد : در سال جاری اعضای هیأت مدیره و بویژه مدیرعامل بایستی با شیوه های جدید و ابتکاری از تمامی از تمامی ظرفیت های خیران در داخل و خارج از استان برای توانمند سازی خانواده ها و کاهش آسیب های اجتماعی استفاده کنند .

مدیر کل زندانهای استان در ادامه به تغییرات جدید هیأت مدیره و مدیرعامل در راستای ارتقای خدمات حمایتی به خانواده ها در سال جاری اشاره کرد و گفت : اجرای کامل طرح های حمایتی خانواده زندانیان در تکمیل چرخه اصلاح و تربیت زندانیان بسیار حائز اهمیت می باشد .

لازم به ذکر است در این جلسه آقای علی عرب که پیش از این به عنوان معاون  حمایت کمیته  امداد حضرت امام خمینی(ره) استان سمنان مشغول به کار بوده است ، بعنوان مدیرعامل جدید انجمن حمایت خانواده زندانیان شهرستان سمنان انتخاب و از خدمات آقای محمد علی شاهورانی مدیر عامل اسبق انجمن حمایت تقدیر شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize