اخبار کوتاه

بازدید دادستان های شهرستان های شاهرود،دامغان و میامی از اردوگاه حرفه آموزی سمنان

 

دادستانهای شهرستانهای شاهرود،دامغان و میامی با حضور دراردوگاه حرفه آموزی سمنان عنوان کردند: رفع مشکلات قضائی مددجویان و بسترسازی مناسب جهت اصلاح وتربیت ازاهم برنامه های حوزه های قضائی می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان سمنان پارسا دادستان شاهرود،گلی دادستان دامغان وعامری دادستان میامی در اردوگاه حرفه اموزی سمنان حضور یافته و به اتفاق محمود باهنر مدیر کل زندانهای استان و کریم کشته سرپرست اردوگاه حرفه اموزی باتعدادی ازمددجویان مرتبط با حوزه قضایی دیدار چهره با چهره داشته و از نزدیک ضمن استماع مشکلات آنان دستورات لازم را صادر نمودند.

دراین بازدید که حدود سه ساعت به طول انجامید بر اجرای دستورالعمل ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری و برنامه ریزی جهت بازدیدهای هدفمند و دوره ای تاکید گردید.

درادامه باهنر مدیرکل زندانهای استان ضمن ابراز خرسندی و تقدیر و تشکر از حضور بسیار ارزشمند مقامات قضائی در این ماه پر فضیلت اظهارداشت: تعامل سازنده و اثر بخش باحوزه های قضایی می تواند در کاهش آسیب در زندانها موثر باشد .

وی با اشاره به دستورالعمل ساماندهی و کاهش جمعیت کیفری در زندانها افزود: استفاده بجا از تاسیسات قضائی  می تواند ضمن اصلاح رفتار مددجویان زمینه بازگشت آنان را به اجتماع فراهم نماید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize