اخبار کوتاه

برگزاری محفل جزءخوانی قرآن کریم توسط سربازان اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی سمنان

برگزاری همه روزه محفل جزءخوانی قرآن کریم  در ماه مبارک رمضان با حضور حجت الاسلام والمسلمین احمد شمشیربند در میان سربازان اردوگاه  حرفه آموزی سمنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان ،اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی  سمنان ،  مراسم جزءخوانی  و تفسیر قرآن کریم با حضور حجت الاسلام شمشیر بند توسط سربازان قبل از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر برگزار میگردد .

حسن کریم کشته سرپرست اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی سمنان گفت در این ماه که مصادف با بهار قرآن  است  میبایست ترویج معارف قرآنی،جلسات اخلاق  اسلامی و معارف دینی و انس با قرآن و تبلیغات و فضا سازی میدانی رونق بیشتری یابد.

وی افزود هدف از برگزاری جلسات جزء خوانی در حوزه سربازان وظیفه به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی)علاوه بر روخوانی،فهم مفاهیم قرآنی و عمل به آن در زندگی بوده تا انسانها به رشد و تعالی عالیه برسند.

وی گفت رمضان ماه تمرین و مهارت اراده،گذشتن از خویش برای رسیدن به معشوق،ترویج و اشاعه فرهنگ روزه داری و انس با قرآن کریم بوده که باید در میان سربازان تبلور یابد.سرپرست اردوگاه حرفه آموزی خواستار تداوم و استمرار این برنامه ها و ایجاد فضایی معنوی،اعزام سربازان به اردوهای معنوی شد .

ضمناً  سربازانیکه در امر معارف قرآنی، برپایی نماز اول وقت،امر به معروف و نهی از منکر فعالیت چشمگیری داشته اند مورد تشویق قرار گرفتند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize