اخبار کوتاه

برگزاری مراسم محفل انس با قرآن کارکنان زندان گرمسار

در شب ولادت باسعادت امام حسن مجتبی (ع) مراسم محفل انس با قرآن با حضور باهنر مدیر کل زندانهای استان سمنان ، قاریان ممتاز شهرستان و کارکنان اداره زندان گرمسار و خانواده هایشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان ، در ابتدای این مراسم  امیر نیکپو رییس زندان گرمسار ضمن عرض خیرمقدم حضور مهمانان به جایگاه قرآن در زندگی و تاثیرات آن بر اخلاق  و رفتار آنها اشاره نمود.

محمود باهنر مدیر کل زندانهای استان  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان  و خانواده ایشان از برگزاری محافل قران بسیار ابراز خرسندی کرد و گفت : مدیریت در زندان به عنوان یک مرکز امنیتی و حاکمیتی بسیار سخت و دشوار است و اگر نبود رشادتهای همکاران و حمایت های بی دریغ خانواده معظم آنان ، این مجموعه دچار مشکل می شد .

وی در ادامه به وظیفه مدیریت در خصوص حفظ و نگهداشت منابع انسانی به عنوان سرمایه اصلی سازمان اشاره کرد و افزود ، وظیفه مدیریت در این است که تلاش کند تا براساس آموزه های دین مبین اسلام با تعادل بین زندگی کاری و خانوادگی کارکنان از آسیب های اجتماعی کارکنان و خانواده آنان پیشگیری کند.

در این مراسم تعدادی از فرزندان کارکنان که در حفظ آیات قرآن مجید تلاش می نمایند تقدیر شد ، در ادامه مراسم قاریان و مداحان برجسته با قرائت زیبای قرآن و مولودی خوانی ولادت باسعادت کریم اهل بیت ، حال و هوای خاصی به مراسم بخشید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.