اخبار کوتاه

در راستای برگزاری جشن گلریزان صورت گرفت : دیدار مدیر کل زندانهای استان سمنان به همراه هیئت امنا واعضای ستاد دیه با نماینده ولی فقیه در استان

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان ، محمود باهنر مدیر کل زندانهای استان به همراه هیئت امنا واعضای ستاد دیه استان در راستای هر چه باشکوهتر برگزار شدن جشن گلریزان ، با آیت الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان دیدار کردند.

آیت الله سیدمحمدشاهچراغی در این دیدار خواستار مشارکت همگانی در جشن گلریزان شد وگفت،  کار خیران ارزشمند و ماندگار است و خداوند متعال در برابر آن پاداش مضاعفی در نظر خواهد گرفت و امیدواریم همه خیران در جشن گلریزان شرکت کنند، زیرا بهترین جا برای کمک رسانی است.

وی ادامه داد: در رابطه با تبلیغ و ترویج این کار ارزشمند تلاش های زیادی کردید و جا دارد از تلاش های همه خیران استان قدردانی کنیم زیرا هر زندانی که به همت خیران آزاد و سر سفره افطار خانواده اش حاضر شود، قطعآ دعا گوی شما خواهد بود.

مدیر کل زندانهای استان سمنان هم در این نشست با ارایه گزارشی از اقدامات ستاد دیه استان گفت: امسال نیز همانند سال های گذشته جشن گلریزان همزمان با سراسر کشور در استان برگزار می شود و امیدواریم امسال بهتر از سال های قبل در بحث جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی هموطنان محترم برای آزاد سازی زندانیان محکوم جرایم غیر عمد و مالی قدم برداریم.

محمود باهنر افزود: در سال گذشته از مجموع ۱۱۲ زندانی جرایم مالی و غیرعمد تعداد ۸۱ نفر با بدهی پنج میلیارد و نهصدمیلیون تومان آزاد شدند.

وی ادامه داد : از این رقم چهار میلیارد و چهارصد میلیون تومان از طریق گذشت شکات و آورده خود مددجویان ، مبلغ یک  میلیارد و پانصد میلیون تومان از کمک  ستاد دیه کشور و استان و بانکهای عامل بوده است .

مدیر کل زندانهای استان با اشاره به حمایت نماینده ولی فقیه در استان  در بحث ترغیب و تشویق مردم نیکوکار جهت شرکت در این مراسم از ایشان تقدیر وتشکر نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize