اخبار کوتاه

رئیس سازمان بسیج کارمندان استان سمنان با مدیر کل زندانهای استان دیدار کرد

مرتضی دهرویه رئیس سازمان بسیج کارمندان استان سمنان با محمود باهنر مدیر کل زندانهای استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان سمنان  ، دراین دیدار که با حضور فرمانده پایگاه بسیج سید الشهداء اداره کل زندانهای استان انجام شد آقای دهرویه از مساعدت و همراهی صمیمانه مدیر کل زندانهای استان در اجرای برنامه های متنوع بسیج تشکر کرد.

محمود باهنر در این دیدار ضمن قدردانی از قبول زحمت و حضور رئیس سازمان بسیج کارمندان استان در اداره کل زندانها ، با تبیین اهمیت و لزوم نقش آفرینی فرهنگ بسیج و ایثار گفت : این اداره کل به لطف برخورداری از کارمندان بسیجی و ایثارگر دستاوردهای ارزشمندی در مسیر نیل به اهداف کلان سازمانی داشته است .

باهنر مهمترین وظیفه پایگاه بسیج اداره کل زندانهای استان را پرداختن به کاهش آسیب های اجتماعی زندانیان و خانواده های آنان برشمرد و افزود حفظ توان رزمی اعضای پایگاه بسیج  در کنار اقدامات نرم مانند ایجاد زمینه حرفه آموزی و اشتغال گروه های هدف در زندانها و توجه به اقتصاد مقاومتی در گام دوم انقلاب مکمل یکدیگرند و می بایست این پایگاه با کمک سایر فرماندهان بسیج کارمندان مشکلات حوزه کاری خود را با کار جهادی وانقلابی مرتفع نماید.

در پایان قیومی مسئول پایگاه بسیج سید الشهداء اداره کل زندانهای استان گزارش مختصری از روند اجرای برنامه های مختلف در این پایگاه ارائه و مراتب سپاس خود را از حمایتهای دلسوزانه و مخلصانه مدیر کل زندانهای استان اعلام کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize