اخبار کوتاه

نشست مدیر کل زندانهای استان سمنان با مسئولین وکارکنان ادارات حفاظت و اطلاعات و بازرسی زندانهای استان

نشست مدیر کل زندانهای استان سمنان با کارکنان دوایر نظارتی حفاظت و اطلاعات  و بازرسی زندانهای تابعه در اداره کل زندانهای استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان سمنان، محمود باهنر در این نشست ضمن تشکر از زحمات کارکنان بازرسی و حفاظت و اطلاعات زندانهای استان  در سال ۱۳۹۷ اظهار داشت : فلسفه و مبانی وجودی دستگاه های نظارتی پاک نمودن آلودگی ها در محیط کاری و اداری و مبارزه جدی با هرگونه فساد است .

وی  افزود : دوایر نظارتی بازوان توانمند و چشم مدیر مجموعه هستند که هر چقدر این چشم بیناتر و بازوان توانمند تر باشند ، اداره کردن مجموعه با توفیقات بیشتری همراه است.

مدیر کل زندانهای استان سمنان با اشاره به پیچیدگی های خاص مدیریت در زندان اظهار کرد : برای تحقق اهداف تعیین شده ، می بایست ضمن تخصصی نمودن بازدید از زندانها ، خود نظارتی و خود کنترلی نیز در مجموعه کاری حفاظت واطلاعات و بازرسی مورد توجه قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد یکی دیگر از وظایف مسئولین حفاظت و بازرسی بمنظور کاهش تخلفات در درون زندانها شناخت و مداخله بموقع آسیب های زندانها است .

محمود باهنر تأکید کرد: باید جهت استقرار و استمرار نظام شایسته سالاری و ایجاد اعتماد به کارکنان و تعامل سازنده با رؤسای زندانها و  پیشگیری با نگاه امر به معروف و نهی از منکر به عنوان اولویت کاری سال ۱۳۹۸ سرلوحه امور گیرد .

در پایان این جلسه هر یک از حاضران نکاتی را در خصوص حوزه کاری خود بیان کردند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize