اخبار کوتاه

نشست مدیر کل زندان‌های استان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان

در این نشست مدیرکل زندان‌های استان سمنان و حجت الاسلام مصطفی توکلیان مدیرکل صدا و سیمای مرکز سمنان به بحث و تبادل نظر در خصوص نحوه تعامل مشترک بین دو دستگاه پرداختند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، محمود باهنر مدیرکل زندان‌های استان در این نشست ضمن تقدیر از همکاری مجموعه صدا و سیمای استان با اداره کل زندان‌ها، درخصوص اطلاع رسانی و فرهنگ سازی برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد و روز نسیم مهر (روز ملی حمایت از خانواده‌ زندانیان) با حجت الاسلام توکلیان به گفتگو پرداخت.

وی با اشاره به برگزاری موفق جشنهای گلریزان در سال گذشته و آزادسازی تعداد زیادی از زندانیان جرائم غیرعمد، خاطرنشان کرد: امیدواریم امسال نیز با همکاری صدا و سیما و سایر مسئولان استان و مشارکت خیرین و نیکوکاران، شاهد آزادسازی زندانیان غیرعمد که عمدتا از اقشار آسیب دیده جامعه هستند باشیم.

در ادامه حجت الاسلام مصطفی توکلیان مدیرکل صدا و سیمای مرکز سمنان ضمن تقدیر از اقدامات اصلاحی و حمایتی زندان‌های استان، بر ضرورت تعامل و همکاری هرچه بیشتر بین مجموعه زندان‌ها و صدا و سیما تاکید کرد.

وی فرهنگ سازی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی را وظیفه و رسالت رسانه دانست و گفت: صدا و سیمای مرکز سمنان آمادگی کامل دارد علاوه بر پوشش تلویزیونی و رادیویی مراسم های ویژه گلریزان، برنامه سازی در خصوص آموزش و فرهنگسازی به منظور پیشگیری از وقوع جرائم غیرعمد از قبیل بدهی های مالی، مهریه و دیه را به انجام برساند.

در این نشست نقیبی مدیرعامل نمایندگی ستاد دیه استان و احمد نیک‌کار قائم مقام صدا و سیمای مرکز سمنان نیز حضور داشتند و دیدگاه‌های خود را در زمینه همکاری در راستای پوشش رسانه ای جشن های گلریزان در ماه مبارک رمضان بیان کردند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize