اخبار کوتاه

دیدار مردمی مدیر کل زندان های استان سمنان

مدیر کل زندان های استان سمنان  با حضور در مهدیه شهرستان شاهرود   با مراجعین و خانواده های زندانیان شهرستان شاهرود دیدار و پاسخگوی درخواستها و مطالبات آنان شد.

به گزارش روابط عمومی  زندان های استان سمنان  ؛ در استمرار برنامه های تدوینی ملاقات های حضوری؛ محمود باهنر مدیر کل زندانهای استان سمنان  با حضور در شهرستان شاهرود  با مراجعین و خانواده های زندانیان دیدار و ضمن بررسی مطالبات آنان مشکلات و خواسته هایشان را بررسی و جهت رسیدگی دقیق به مددکاران و مسئولان مربوطه ارجاع داد.

بر اساس این گزارش مدیر کل زندانها در حاشیه این دیدار، مردم را ولی نعمتان و رسیدگی به امور مراجعین را از اولویتهای کاری خود و دیگر مسئولین زندان ها در راستای رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع دانست و افزود: ما خود را ملزم به پیگیری مشکلات و درخواستهای مردم به خصوص خانواده های زندانیان می دانیم   .

وی هدف از این دیدار ها را تقویت ارتباط مستقیم مردم و مسؤلین دانست و افزود: همه سعی و تلاش همکاران ما در مجموعه زندانها رفع مشکلات زندانیان و خانواده ها در جهت کاهش آسیب های اجتماعی وتوجه به خواسته های قانونی و مطالبات به حق آنان است.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین امینی   امام جمعه شهرستان شاهرود با حضور در مهدیه و محل برگزاری این دیدار ضمن ایراد سخنانی و تشکر از مدیر کل زندانهای استان جهت برنامه ریزی و برگزاری این دیدار نماز ظهر وعصر به امامت ایشان برپا گردید .

شایان ذکر است در این دیدار معاون ادارات بهزیستی و کمیته امداد شهرستان شاهرود نیز حضور داشتند.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize