دادستان مرکز استان در بازدید از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی سمنان : بازدید های قضات اثر مستقیم بر تسریع روند رسیدگی با پرونده قضائی زندانیان دارد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان در بازدید از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی سمنان با بیان  این مطلب که بازدید های قضائی اثر مستقیم بر تسریع  روند رسیدگی با پرونده  قضائی زندانیان دارد افزود : خوشبختانه تعامل خوبی بین مراجع  قضائی و زندان وجود دارد انشا الله با برنامه ریزی و تدوین جدول بازدید از زندانها قدم های خوبی درجهت  کاهش جمعیت کیفری داشته باشیم .    

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان سمنان،  محمد شریف ابراهیمی دادستان دادسرای  عمومی و انقلاب سمنان درمعیت باهنر مدیر کل زندانهای استان ، حسام معاون دادستان ، کهربائی  معاون اداری و مالی زندانهای استان و کریم کشته سرپرست اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی سمنان ضمن بازدید از قسمت های مختلف زندان با حضور در نمازخانه زندان به صورت چهره به چهره با مددجویان دیدار و دستورات لازم در جهت رفع مشکلات قضایی آنان صادر کردند .

وی در این بازدید که ۴ ساعت به طول انجامید افزود :با اجرای سیاست های کاهش جمعیت کیفری  در زندان از جمله استفاده از ظرفیتهای قانون مجازات اسلامی در خصوص مصوب ۱۳۹۲ همچون تعلیق مجازات ، آزادی مشروط میتوان کاهش جمعیت کیفری در حوزه زندانی ها باشیم.

دادستان مرکز استان سمنان در پایان ضمن بیان این مطلب که دستور العمل قوه قضائیه  گامی اساسی به منظور کاهش جمعیت کیفری  زندانهاست  افزود : در کنار هم بودن دستگاه قضائی در زندان بسیار با اهمیت بوده و در این راستا پشتیبانی های  لازم از زندانها میبایست صورت پذیرد.

در ادامه محمود باهنر مدیر کل زتدان های استان ضمن تشریح فعالیت ها و اقدامات انجام شده در حوزه اردوگاه افزود : قطعا حضور بموقع و ملاقات چهره به چهره مقامات محترم قضایی با مددجویان ،گره هایی از مشکلات آنان را باز نموده و زندانیان را در مسیر اصلاح و تربیت به تکامل میرساند .

نماز جماعت مغرب و عشاء با حضور دادستان مرکز استان و هئیت همراه در نماز خانه زندان به امامت حجت الاسلام احمدی اقامه گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize