اخبار کوتاه

مدیر کل زندانهای استان سمنان خواستار توجه بیشتربه زندانیان و خانواده های نیازمند آنان توسط بانک قرض الحسنه مهر استان شد

در دیدار مدیرکل زندان های استان سمنان و مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر استان بر لزوم کمک به زندانیان و خانواده های نیازمند آنان وایجاد اشتغال پایدار برای  آنان  تأکید شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان سمنان ؛در نشست مدیرکل زندان های استان با مدیرعامل  بانک قرض الحسنه مهر ایران  بر لزوم توسعه و گسترش کمک به خانواده زندانیان نیازمند واجدالشرایط تأکید شد.

در این نشست محمود باهنر مدیرکل زندان های استان، زندانیان و خانواده های آنان را از جمله افراد در معرض آسیب دانست و اظهار داشت : بر اساس نشستهای قبلی و پیگیری مسؤلین بانک قرض الحسنه مهر برای کاهش آسیب های اجتماعی و کمک به زندانیان و خانواده های نیازمند آنان تعامل و همکاری خوبی صورت پذیرفته که قابل تقدیر است. لذا با توجه به شعار امسال که به فرموده مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) سال رونق تولید نامگذاری شده است ، مسئولین بانک قرض الحسنه استان با توجه به تفاهم نامه فی مابین در جهت فراهم نمودن اشتغال پایدار برای زندانیان آزاد شده و خانواده آنان همکاری و تلاش مستمر داشته باشند .

در این دیدار صمدی مدیر عامل و سکوتی معاون  بانک قرض الحسنه مهر و سبحانی رئیس مرکز خدمات اجتماعی و مراقبتهای بعد از خروج زندانهای استان حضور داشتند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize