مسابقات ورزشی سربازان وظیفه زندان‌های منطقه ۲ کشور در سمنان برگزار شد

مسابقات ورزشی سربازان وظیفه زندان‌های منطقه ۲ کشور به مدت دو روز به میزبانی استان سمنان در رشته های فوتسال و تنیس روی میز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، محمود باهنر مدیر کل زندانهای استان سمنان در مراسم افتتاحیه این مسابقات با تاکید بر اهمیت برنامه های ورزشی ویژه سربازان در مجموعه زندانهای کشور گفت: هدف اصلی از اجرای این برنامه ها و برگزاری مسابقات ورزشی ایجاد نشاط و پویایی در میان کادر وظیفه زندانهای کشور است که ریاست محترم سازمان نیز بر آن تاکید ویژه دارد.

وی با بیان اینکه ورزش و تربیت جسمی در سلامت و کارآیی سربازان وظیفه که ماموریت خطیری در سازمان زندانها دارند نقش به سزایی دارد، گفت: هدف دیگر از برگزاری این مسابقات ایجاد رفاقت و خوشایند سازی دوران مقدس سربازی است، چرا که شرکت در فعالیت های ورزشی افراد را به ماموریتهای سازمانی نزدیک می کند.

مدیر کل زندانهای استان سمنان، از ورزش به عنوان یکی از روش های مهم تکامل جسمانی، روانی و اجتماعی یاد کرد و افزود: هرجا که سلامت جسمی با سلامت روح و روان همراه بشود و با یاد و نام خداوند همراه باشد، اثربخش و سودمند خواهد بود.

باهنر در پایان با تقدیر از مسئولین سازمان زندانهای کشور، میزبانی مسابقات ورزشی منطقه دو کشور را فرصت مغتنمی برای آشنایی شرکت کنندگان با دیار دارالمرحمه و اخلاق استان سمنان دانست و اظهار امیدواری کرد که سربازان، مربیان و سرپرستان رضایت کامل را از میزبانان خود داشته باشند.

در این مسابقات که در دو رشته فوتسال و تنیس روی میز در سمنان برگزار شد، در رشته تنیس روی میز سرباز وظیفه سیدامیر ترابی از استان تهران مقام اول و سرباز وظیفه حمید ادریسی از استان مازندران مقام دوم را کسب کرد.

در رشته تیمی فوتسال نیز تیم سربازان وظیفه استان تهران به مقام قهرمانی رسید و مازندران بر سکوی دوم ایستاد.

در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور یونسی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان سمنان ،دکتر بینایی مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان و برخی از مسئولین ادارات استان و شهرستان برگزار شد، ضمن اهدای تندیس یادبود مسابقات و لوح های تقدیر به تمامی تیم های شرکت کننده، جام قهرمانی و جوایز تیم‌ها و نفرات برتر به آنان اهدا شد.

گفتنی است نفرات برتر رشته تنیس روی میز و تیمهای اول و دوم فوتسال به مسابقات کشوری سربازان وظیفه زندانهای کشور راه یافتند .

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize