حضور مدیر کل در جلسات شورای اداری و پرسش و پاسخ زندانهای استان سمنان

مدیر کل زندانهای استان در جلسات شورای اداری و پرسش و پاسخ که در کلیه زندانهای شهرستان های استان برگزار شد شرکت کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان سمنان :جلسات شورای اداری و پرسش و پاسخ در زندانهای استان با حضور محمود باهنر مدیر کل،مسئول امور مالی و پشتیبانی و مسئول امور کارکنان اداره کل و رئیس و کارکنان در زندانهای استان برگزار شد.

در این جلسات ضمن تشریح دستورات و بیانات ریاست محترم سازمان مبنی بر استقرار امنیت زیر بنای تحول در زندانها  تدابیر لازم در راستای بهبود عملکرد زندانهای استان اندیشیده و مواردی از این دست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

مدیر کل زندانهای استان ضمن تأکید بر قانون مداری در زندانها تاکید کرد رؤسا و کارکنان زندانهامی بایست همواره آئین نامه ها و دستورالعمل ها را مطالعه نموده و با افزایش آگاهی خود در خصوص زندانبانی نوین از وقوع هرگونه حوادث و رویدادهای ناگوار جلوگیری نمایند.

وی خواستار توجه هرچه بیشتر به حقوق شهروندی و حفظ کرامت انسانی زندانیان شد و خاطر نشان کرد رؤسای زندانها و مددکاران و مسئولین اجرای احکام ،حفاظت و بازرسی باید در بازدید های خود مشکلات زندانیان را استماع نموده و در خصوص مشکلاتی که از سوی زندان قابل پیگیری می باشد سریعاً پیگیری نموده و در مواردی که مشکل آنها قضایی می باشد در اسرع وقت به مقامات قضایی ارجاع داده شود تا ضمن توجه به حقوق شهروندی مددجویان و رفع مشکلات آنان کاهش آسیب رفتارهای پر خطر در زندانها رعایت شود.

مدیر کل زندانها در پایان جلسات به سؤالات مطرح شده از سوی کارکنان پاسخ داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize