مدیر کل زندانهای استان سمنان در دیدار مدیر کل ورزش و جوانان استان بیان کرد: اصل کار و رسالت زندانها اصلاح و تربیت و کار تربیتی است

به مناسبت هفته تربیت بدنی مدیر کل زندانهای استان به همراه معاون سلامت و اصلاح و تربیت و مسئول تربیت بدنی با حضور در دفتر جانعلی مدیر کل ورزش و جوانان استان هفته تربیت بدنی را به وی تبریک گفتند

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان سمنان: محمود باهنر در این دیدار ضمن تبریک هفته تربیت بدنی به مدیر کل و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان گفت اصل کار و رسالت زندانها اصلاح و تربیت و کار تربیتی است و ورزش اولویت مؤثر و اساسی در این امر است .

وی افزود در راستای ارتقای فعالیتهای ورزشی در زندانها با هدف ایجاد زمینه پویایی و تحرک زندانیان  بویژه در زندانیان جوان ورزش صبحگاهی در زندانها در کنار سایر برنامه های فرهنگی و قرآنی باعث ایجاد روحیه نشاط و شادی در بین آنان خواهد شد.

وی در ادامه با توجه به گام دوم انقلاب از مدیر کل ورزش و جوانان استان خواست تا بخشی از مأموریتهای این سازمان را در زندانها اجرایی نمایند.

جانعلی مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از مدیر کل زندانهای استان گفت اداره کل ورزش و جوانان آمادگی  همه گونه همکاری در زمینه ارتقاء فعالیت های ورزشی در زندانهای استان را دارد.

در این جلسه مقرر گردید کارشناسان دو اداره کل زمینه های همکاری مشترک را مورد بررسی قرارداده و اجرایی نمایند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize