مدیر کل زندانهای استان سمنان: امنیت جامعه در گرو اقتدار و هوشیاری پلیس است

مدیر کل زندانهای استان سمنان به مناسبت هفته ناجا با حضور در دفتر فرماندهی انتظامی استان با سرهنگ حسنی دیدار و از تلاشها و همکاری نیروی انتظامی استان در برقراری امنیت جامعه و کمک به امنیت زندانها تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان سمنان : محمود باهنر مدیر کل زندانهای استان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در مقر فرماندهی نیروی انتظامی استان با سرهنگ حسنی دیدار کرد.

وی در این دیدار از زحمات و تلاشهای پلیس در برقراری امنیت اجتماعی تقدیر کرد وگفت: پلیس امروز به جایگاهی رسیده که در کنار مردم نماد امنیت و اقتدار در نظام مقدس جمهوری اسلامی را در دست دارد ، وی از همکاری و تعامل سازنده نیروی انتظامی استان برای کمک به برقراری بیشتر امنیت در زندانها تقدیر کرد .

در این دیدار سرهنگ حسنی فرمانده انتظامی استان سمنان ضمن تشکر از مجموعه مدیریتی زندانهای استان برحمایت از امنیت زندانها و کمک به آموزش نیروهای یگان حفاظت زندانها و همچنین بر حفظ و افزایش تعامل موجود تاکید کرد.

گفتنی است در این دیدار سرهنگ سلطانیان فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان ،حجت الاسلام  قدرتی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان و رؤسای اردوگاه حرفه آموزی و زندان سمنان مدیر کل زندانهای استان را همراهی می کردند.

شایان ذکر است با توجه به هفته نیروی انتظامی مدیر کل زندانهای استان با حضور در دفتر فرماندهان انتظامی کلیه شهرستانهای استان با اهدای لوح تقدیر از زحمات آنان قدردانی کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize