اخبار کوتاه

بازدید دو روزه مدیر کل زندانهای استان سمنان از زندان شهرستان شاهرود

 

مدیر کل زندانهای استان سمنان به همراه اعضای کارگروه ساماندهی و کاهش جمعیت کیفری استان از زندان شهرستان شاهرود بازدید و بصورت چهره به چهره با مددجویان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان سمنان : محمود باهنر در این بازدید گفت : افرادی که به هر دلیل به زندانها وارد می شوند طبق برنامه زندانها ، زمینه شرکت آنان در برنامه ها و فعالیتهای اصلاحی و تربیتی فراهم تا زمینه بازگشت موفق آنان به جامعه بسترسازی شود  .

وی رعایت حقوق شهروندی و کرامت انسانی زندانیان و حمایت از خانواده زندانیان را به کارکنان و سرپرست زندان شاهرود تأکید و گفت رسیدگی به پرونده قضایی زندانیان خصوصاً زندانیان تحت قرار از مهمترین حقوق زندانی است که باید توسط مددکاران زندان پیگیری گردد .

شایان ذکر است در این بازدید دو روزه مدیر کل زندانهای استان ضمن گفتگوی چهره به چهره با مددجویان و بررسی درخواستهای آنان دستورات لازم را جهت پیگیری وضعیت آنان صادر نمود.

در ادامه این سفر محمود باهنر با مقامات قضایی شهرستان شاهرود از جمله رئیس دادگستری  و رئیس حوزه قضایی شهرستان بسطام دیدار و گفتگو کرد و آنان را در جریان پرونده برخی از مددجویان قرار داد که این امر منجر به آزادی و تخفیف مجازات و… تعدادی از زندانیان شد .

از دیگر برنامه های این سفر ، دیدار مدیرکل زندانها با دو خانواده شهید همکار زندان شاهرود ( شهیدان والامقام عرب نجفی و میرغنی ) بمناسبت هفته بسیج بود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize