اخبار کوتاه

به مناسبت هفته قوه قضاییه برگزار شد: بازدید دادستانهای حوزه های قضایی استان از اردوگاه کاردرمانی سمنان

به مناسبت هفته قوه قضاییه دادستانهای حوزه های قضایی سمنان ضمن بازدید از قسمت های مختلف اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی سمنان به صورت چهره به چهره بازندانیان دیدار وبه درخواست های آنان رسیدگی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان سمنان:در ابتدای این بازدید دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان در جمع زندانیان اردوگاه حرفه آموزی سمنان گفت: تنها راه استفاده از تسهیلات و امتیازات قانونی اصلاح و بازپروری در زندان است.

ابراهیمی ضمن اشاره به این نکته که همه مددجویان باید در مدت تحمل حبس نسبت به اصلاح و بازپروری با شرکت در برنامه های قرآنی،فرهنگی،تربیتی،اشتغال وحرفه آموزی و…اقدام کنندافزود:خوشبختانه نگاه دستگاه قضایی به زندانیان نگاه اصلاحی ست و امیدواریم میزان بازگشت زندانیان پس از ازادی به صفر برسد.

لازم به ذکر است در این دیدارتعداد ۱۳۵نفر از زندانیان با دادستانهای استان دیدار وبه درخواستهای آنان همچون  مرخصی،رای باز،آزادی مشروط،تعلیق مجازات،انتقال و…رسیدگی و دستورات مقتضی صادر گردید.

در پایان این بازدید ،همایش دادستان های حوزه قضایی استان سمنان با حضور باهنر مدیر کل زندانهای استان برگزار گردید .

در این همایش باهنر مدیر کل زندانهای استان آخرین وضعیت قضایی استان را بر اساس شاخص های دستورالعمل ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری را در مقایسه با کشور گزارش و مصوبات لازم جهت اجرا ابلاغ گردید .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize