اخبار کوتاه

نماینده ولی فقیه در استان سمنان از تلاش مدیرکل زندانهای استان در انتقال زندان سمنان به خارج شهر تقدیر کرد

آیت الله سیدمحمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان سمنان در دیدار با مسئولان دستگاه قضایی استان سمنان که به مناسبت هفته بزرگداشت قوه قضائیه برگزار شد، از مدیرکل و کارکنان زندانهای استان به خاطر تلاش مستمر در انتقال زندان سمنان به خارج شهر تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، آیت ا… شاهچراغی در این دیدار، انتقال زندان سمنان به فضای جدید با امکانات نوین در خارج شهر را شایسته تقدیر و تبریک دانست و گفت: فضای جدید باعث ایجاد زمینه ای مناسب برای اصلاح و تربیت زندانیان می شود.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان خاطرنشان کرد: به زندانیان نیز باید یادآور شد که از این فرصت و امکانات، نهایت استفاده را برای اصلاح و تغییر رفتار ببرند، تا با یاری خداوند متعال، پس از آزادی بار دیگر به زندان برنگردند و زندگی سعادتمندانه ای را آغاز کنند.

لازم به ذکر است، در اولین روز از هفته بزرگداشت قوه قضائیه، باهنر مدیرکل زندانهای استان به همراه رئیس شورای قضائی استان و سایر مدیران کل دستگاه های تابعه و قضات با حضور در گلزار شهدای امام زاده علی اشرف (ع) سمنان با نثار گل و فاتحه با آرمان های شهدا بویژه شهید دکتر آیت الله بهشتی، تجدید عهد و میثاق نمودند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize