خبرگزاری فارس: آمار زندانیان استان سمنان به نصف کاهش یافت

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان سمنان با اشاره به اینکه از زمان فعالیتش در این سازمان به‌عنوان مدیرکل، آمار زندانیان این استان به نصف کاهش یافت، گفت: زندان‌های سمنان وضع مناسبی ندارد.

به گزارش خبرگزاری فارس استان سمنان، محمود باهنر عصر امروز در دیدار علی‌رضا آشناگر، استاندار سمنان با رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی اظهار کرد: استان سمنان با وجود نزدیکی به پایتخت کشور، ازلحاظ زندان‌ها وضعیت مناسبی ندارد.

وی افزود: تکمیل، تجهیز و انتقال زندان سمنان به مکان جدید از دغدغه‌های بزرگ مدیران ارشد استان و سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور بود که به مدد خداوند و پیگیری استاندار و همراهی سازمان زندان‌ها چندی پیش به انجام رسید.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان سمنان ادامه داد: کمبود تجهیزات و نیروی انسانی از مهم‌ترین نیازهای اداره کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی در استان سمنان است.

باهنر افزود: استاندار سمنان با نگاه مسؤولانه و دلسوزانه با هدف انتقال سریع زندان سمنان، مساعدت‌های مناسبی در جهت تأمین نیازها و امنیت زندان سمنان به انجام رساند که صمیمانه از ایشان و سایر مسئولان استان تشکر و قدردانی می‌شود.

وی با بیان اینکه امیدواریم با تلاش‌های انجام شده و مساعدت مسؤولان به‌زودی شاهد جابه‌جایی زندان دامغان به مکان جدید نیز باشیم، عنوان کرد: از زمان حضور اینجانب به‌عنوان مدیرکل، آمار زندانیان استان سمنان به نصف کاهش یافته است.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان سمنان خاطرنشان کرد: میزان توجه مدیران ارشد استان به این اداره کل، هیچ‌گاه مانند حال حاضر نبوده و جا دارد از حسن توجه و تلاش شایسته استاندار سمنان و معاونان وی نهایت تشکر و قدردانی را ابراز کنم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize