خبرگزاری میزان: حضور سرزده رییس سازمان زندان‌های کشور در زندان سمنان

خبرگزاری میزان- رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با حضور سرزده در زندان سمنان، از این مرکز بازدید و با زندانیان به گفت‌وگو پرداخت.

طبق گزارش سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، حاج محمدی با حضور سرزده در زندان سمنان، ضمن بازدید از این مرکز با زندانیان به دیدار و گفت‌و گو پرداخت.

رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با حضور در جمع زندانیان گفت: زندان فی نفسه می‌تواند فرصتی برای رشد و بازسازی اشتباهات باشد.

وی گفت: زندان یک فرصت است که می‌توان با اراده قوی بهترین مسیر را برای ادامه زندگی انتخاب کرد.

رییس سازمان زندان‌ها با اشاره به آیه شانزدهم سوره حدید گفت: خداوند با بیان اینکه آیا وقت آن نرسیده است که دل‌های مومنان خاشع گردد، فرصت بازگشت را برای همه ما در هر برهه از زندگی مهیا نموده است و نباید این فرصت‌ها را به غفلت بگذرانیم.

حاج محمدی افزود: نظام قضایی ایران نیز با استفاده از اصول و مبنای دین مبین اسلام عفو و تخفیف مجازات را برای کسانی که متنبه شده و توبه نموده اند فراهم کرده است.

رییس سازمان زندان‌ها در ادامه ضمن گفتگو با تعدادی از زندانیان در خصوص پیگیری درخواست‌های آنان دستورات لازم را صادر کرد.

عضو شورای عالی قوه قضاییه همچنین با حضور در بخش‌های مختلف این مرکز و بازدید از فعالیت ها، با تعدادی از کارکنان نیز گفتگو کرد.

گفنی است، حاج محمدی و هیات همراه ضمن اقامه نماز مغرب و عشاء در صحن مطهر امامزاده یحیی سمنان با حضور در مزار شهید مدافع حرم حسن شاطری به مقام والای شهدا ادای احترام کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize