رئیس سازمان زندان های کشور در بازدید از زندان سمنان: مربیان اصلاح و تربیت شمع هدایت در بیراهه ضلالت اند

رییس سازمان زندانها در سمنان

رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با حضور سرزده در زندان جدید سمنان، ضمن بازدید از این مرکز با زندانیان دیدار و گفتگو نمود.

حاج محمدی با حضور در جمع زندانیان گفت: زندان فی نفسه فرصتی برای رشد شخصیت و بازسازی اشتباهات گذشته است و در این میان مربیان اصلاح و تربیت، شمع هدایت در بیراهه ضلالت اند.

وی گفت: زندان یک فرصت است که می توان با اراده قوی بهترین مسیر را برای ادامه زندگی انتخاب کرد.

رئیس سازمان زندان ها با اشاره به آیه شانزدهم سوره حدید گفت: خداوند با بیان اینکه آیا وقت آن نرسیده است که دل های مومنان خاشع گردد، فرصت بازگشت را برای همه ما در هر برهه از زندگی مهیا نموده است و نباید این فرصت ها را به غفلت بگذرانیم.

حاج محمدی افزود: نظام قضایی ایران نیز با استفاده از اصول و مبنای دین مبین اسلام عفو و تخفیف مجازات را برای کسانی که متنبه شده و توبه نموده اند فراهم نموده است.

رئیس سازمان زندان ها در ادامه ضمن گفتگو با تعدادی از زندانیان در خصوص پیگیری درخواست های آنان دستورات لازم را صادر نمود.

عضو شورای عالی قوه قضاییه همچنین با حضور در بخش های مختلف این مرکز و بازدید از فعالیت ها، با تعدادی از کارکنان نیز گفتگو نمود.

شایان ذکر است حاج محمدی و هیات همراه ضمن اقامه نماز مغرب و عشاء در صحن مطهر امامزاده یحیی (ع) سمنان با حضور در مزار شهید مدافع حرم حسن شاطری به مقام والای شهدا ادای احترام نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize