مشاور رئیس سازمان زندانهای کشور در بازدید از زندان جدید سمنان، از امکانات این زندان ابراز رضایت کرد

علی شمس مشاور رئیس سازمان زندانهای کشور در امور حرفه آموزی و اشتغال در بازدید از زندان جدید سمنان، از فضا و امکانات این زندان ابراز رضایت کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، مشاور رئیس سازمان در امور حرفه آموزی و اشتغال در این بازدید که با همراهی محمود باهنر مدیرکل زندانهای استان سمنان و امیر اصغری علایی رییس زندان صورت گرفت، از فضا و امکانات زندان جدید بعنوان زمینه ای مناسب برای اصلاح و تربیت، ابراز رضایت کرد.

این مقام سازمان زندانهای کشور در بازدید از بخش های مختلف زندان تاکید کرد: پرسنل  به ویژه کاربران تجهیزات مستقر مانند دوربین های مداربسته و غیره، از این امکانات به نحو احسن در راستای ماموریت های زندان به خصوص پشیگیری از آسیبها بهره بگیرند.

مشاور رئیس سازمان زندانها، همچنین بر توسعه اشتغال زندانیان تاکید کرد و خواستار برنامه ریزی بیشتر برای مقابله با بیکاری مددجویان در طول روز شد.

گفتنی است دکتر شمس در این بازدید از بخش های مختلف زندان جدید سمنان شامل بخش های اداری، اتاق مرفوک، بهداری، اندرزگاه محکومان مالی، آشپزخانه، خبازخانه و رختشویخانه بازدید کرد.

لازم به ذکر است زندان سمنان در اواخر خرداد ماه سال جاری از زندان قدیمی داخل شهر به ساختمان جدید در خارج از شهر انتقال یافت.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize